Získejte elektřinu a plyn za ceny, které zvítězily v letošní aukci dodavatelů

Nabídky cen elektřiny a plynu jsme v aukci vybrali proto, že byly ze všech nabídek dodavatelů nejvýhodnější – elektřina je v průměru o 35 % levnější než u velkých dodavatelů. Díky letošní aukci dnes šetří téměř deset tisíc spokojených zákazníků Skautské energie.

Nyní jsme elektřinu a plyn za cenu, které původně platily pouze pro přihlášené do aukce, zajistili v omezeném množství i pro další zájemce.

Získat ji můžete i vy!

Výhodnou elektřinu a plyn získáte, pokud:

• Můžete závazek u stávajícího dodavatele ukončit nejpozději do 1. dubna 2025. To je nejzazší termín, kdy můžeme zahájit dodávky elektřiny a plynu do vašich odběrných míst.

• Chcete získat energie s dvouletým fixem ceny. Dodavatelé vám garantují stejnou cenu elektřiny a plynu na příštích 24 měsíců a nejsou oprávněni je měnit.

• Nechcete na levné energie čekat do příští aukce a chcete ušetřit ihned. Ceny, které jsme u dodavatelů zajistili, jsou oproti ostatním nabídkám na trhu o desítky procent nižší a získáte je pouze u Skautské energie.

• Neměníte majitele odběrného místa nebo nepřipojujete zcela nové odběrné místo.

Pospěšte si, výhodná elektřina a plyn je tu jen pro prvních 500 zájemců!

Přečtěte si, jak s námi šetří tisíce zákazníků Skautské energie, kteří výhodné ceny získali v letošní aukci dodavatelů.

Elektřina Vítěz aukce 2024

Smlouva od dodavatele Yello se závazkem a pevnou cenou na 2 roky.

2 499 Kč/MWh (pro D02d)

Měsíční poplatek 95 Kč

Plyn Vítěz aukce 2024

Smlouva od dodavatele Pražská plynárenská se závazkem a pevnou cenou na 2 roky.

1 226 Kč/MWh

Měsíční poplatek 95 Kč

Natočili jsme pro vás videonávod, kde vám krok po kroku vysvětlíme, jak energie za výhodné ceny získat:

Ceny energií, které jsme vysoutěžili v letošní aukci a které nyní můžete získat i vy, na výbornou hodnotí i nezávislý web TZB-info.

Pokud se chcete dozvědět víc o našich dodavatelích, klikněte sem.

Potřebujete poradit?

Mrkněte na stránku Často kladené otázky

Zajímá vás, jak funguje Skautská energie? Více se dozvíte na stránce Jak se přihlásit.

Máte-li jakékoliv další dotazy, jsme připraveni vám pomoct. Zavolejte nám na 267 317 800, využijte chat nebo napište na info@skautskaenergie.cz